Limited Time Offer: Get 2 Months of ABCmouse.com for only $5!

email marketing best course newseo

Here's a new page, just for you! laugh

Image result for email-marketing

آموزش ایمیل مارکتینگ، همچنان یکی از آموزش های پرطرفدار بازاریابی اینترنتی است. امیر قمصری مدیر سایت نیوسئو، همواره این نکته را در دوره های آموزش ایمیل مارکتینگ یادآوری می کنند که شما با ایمیل مارکتینگ می توانید فروش سایت خود را حداقل 10 برابر کنید. بنابراین لطفا جزء کسانی نباشید که چون خودشان به ایمیل هایشان سر نمیزنند، فکر میکنند سایرین نیز مثل خودشان هستند. و برخی نیز به اشتباه معتقدند دوره استفاده از ایمیل مارکتینگ گذشته است. امیر قمصری در پاسخ این افراد چنین پاسخ میدهند که اگر ایمیل مارکتینگ ارزش خود را از دست داده است پس چرا سایت های بزرگ و برتر دنیا، بیشترین ورودی به سایت شان از طریق ایمیل هایشان می باشد ؟!

دوستان و همراهان نیوسئو، اگر تاکنون سیستم ایمیل مارکتینگ خود را راه اندازی نکرده اید و یا به فکر گردآوری لیست ایمیل مخاطبان خود نبوده اید، باید بگویم هر چه زودتر برای این مهم اقدام کنید.

ایمیل مارکتینگ، تنها ایجاد لیست ایمیل و ارسال مقالات سایت در ایمیل نیست! ایمیل مارکتینگ مهارت ها و ترفندهایی نیاز دارد که دانستن آنها برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ضروری می باشد. در این راستا، نیوسئو به آموزش ایمیل مارکتینگ پرداخته و یکی از بهترین دوره های جامع آموزش ایمیل مارکتینگ دنیا را ترجمه و دوبله کرده است که آن را به شما پیشنهاد می کند.

برخی سرفصل های این دوره ایمیل مارکتینگ به صورت زیر می باشد:

  • ترفندهای افزایش تعداد ایمیل ها
  • تولید متن ایمیل های جذاب
  • ساخت ایمیل های اتوماتیک
  • ترفند های تبدیل بازدیدکننده به مشتری از طریق ایمیل
  • تکنیک های افزایش ترافیک سایت از طریق ایمیل
  • استفاده از تایپوگرافی و تصاویر جذاب و ایمیل های پویا

این دوره، آموزش تصویری ایمیل مارکتینگ بوده که جزء بهترین و پرفروش ترین دوره ها می باشد.

جهت مشاهده ادامه سرفصل های دوره آموزش ایمیل مارکتینگ به وب سایت نیوسئو، https://www.newseo.ir مراجعه نمایید.

 

Get 2 Months for $5!