moshavere

سامانه مشاوره تحصیلی آوای مشاوره یکی از برترین سامانه ها و مراکز مشاوره تحصیلی در کشور می باشد. مشاوران این شرکت از برجسته ترین مشاوران انتخاب رشته و تحصیل در ایران می باشند.

وب سایت دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان یکی از دانشگده های مهم کشوری می باشد این دانشگاه پس از انقالاب جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد. برای وارد شدن به بخش رشته های دانشگاه فرهنگیان می توانید از این لینک استفاده کنید.

saja.medu.ir وب سایت مدارس شاهد

مدارش شاهد از معتبر ترین مدارش موجود در کشور هستند که مدارس مخصوص جانبازان و آزادگان و نیروهای مسلح می باشد. برای ورود به وب سایت مدارس شاهد و مشاوره آن میتوانید از سامانه آوای مشاوره استفاده کنید.

دانشگاه غیرانتفاعی

دانشگاه ها و دانشگده های غیر انتفاعی از مهم ترین مراجع تحصیلی ایران هستند. کیفیت تدریس در این دانشگاه ها به مراتب از دانشگاه های آزاد بیشتر است. وب سایت رسمی دانشگاه غیرانتفاعی.

سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور مانند دانشگاه آزاد می باشد و سطح تصحیلی آن دانشگاه های سراسری (دولتی) کمتر است.

دانشگاه پیام نور pnu.ac.ir

دانشگاه های پیام نور جای مناسبی برای تحصیل افراد شاغل است. تحصیل در این دانشگاه ها به نسبت آزاد و سراسری راحت تر بوده و یادگیری آن می تواند به صورت غیر حضوری و تنها آزمون آن حضوری باشد. وب سایت رسمی دانشگاه پیام نور pnu.ac.ir

سایت مدارس تیزهوشان azmoon.medu.ir

مدارس تیزهوشان مخصوص دانش آموزان فعال و باهوش کشور می باشد که در آزمون ورودی آن قبول شوند. تیزهوشانazmoon.medu.ir

azmoon.org سایت دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد یکی از محبوب ترین و پرطرف دار ترین دانشگاه های ایران است. مدرک قابل ارائه در این دانشگاه آزاد از ارزش نسبتا بیشتر به نسبت پیام نور و علمی کاربردی برخوردار است اما به سراسری نمیرسد. برای ورود به وب سایت رسمی دانشگاه آزاد azmoon.org سایت دانشگاه آزاد

www.sanjesh.org سایت سنجش

سنجش پایگاه مرکزی ثبت نام دانشگاه های، آزاد، سراسری، غیر انتفاعی و علمی کاربردی می باشد. بازدید این وب سایت بسیار بالا است و این سایت مستقیما زیر نظر وزارت علوم و آموزش و پرورش می باشد. وب سایت رسمی www.sanjesh.org سایت سنجش

ثبت نام نمونه دولتی

دانش آموزش پایه های ابتدایی می تواند در مدارس نمونه دولتی تحصیل کنند پس از آنکه تست یا همان آزمون ورودی آن را قبول شدند. وب سایت رسمی ثبت نام نمونه دولتی

ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام در مدارس تیزهوشان از خدمات آوای مشاوه می باشد، با مشاوره تحصیلی آوای مشاور به راحتی در تیزهوشان ثبت نام کنید. برای مشاوره تحصیلی ثبت نام تیزهوشان وارد آوای مشاور شوید.

مشاوره ثبت نام کنکور

مشاوره تحصیلی جهت ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد، سراسری و غیر انتفاعی از خدمات تخصصی آوای مشاور می باشد. با مشاوره مسیر زندگی خود را بهتر پیدا کنید مخصوصا مشاوره کنکور آوای مشاور.

مشاوره انتخاب رشته

انتخاب مناسب رشته تحصیلی یکی از مهم ترین فاکتور های موفقیت در زندگی است با گروه مشاوره تحصیلی آوای مشاوره مشاوره انتخاب رشته تحصیلی را به درستی انجام دهید.

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری، پیام نور، آزاد

مشاوره ثبت نام کنکور به صورت سراسری و آزاد با آوای مشاور.