Blogkulinarny

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga oraz sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym etapem jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając dania nie warto oszczędzać. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe lub zakupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Masz może swoją jadłodajnię, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli! 

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o popularnych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!