wallpaper

 

 

ابتدا باید گوش زد کنیم که نصب کاغذ دیواری کاری کاملا تخصصی است که باید توسط نیروهای با تجربه و متخصص انجام شود ولی در صورت تمایل به انجام کار به صورت شخصی ما روش هایی را در اختیارتان میگزاریم.

۱-فراهم کردن لوازم ضروری از قبیل :

ابزار الات و تجهیزات مخصوص مانند : چسب، چسب چوب، کاتر، غلتک، قلم مو و کاغذ مناسب

زیر سازی : سطح زیر کاغذ دیواری باید به گونه ای باشد که بتوان به راحتی کاغذ را به روی ان نصب کرد برای مثال باید سطح زیر کار باید صاف و عاری از پستی و بلندی , ترک خوردگی ,نمناک بودن دیوار و …. باشد

بریدن کاغذ : باید کاغذ را به گونه ای برش دهید که دارای ابعاد استاندارد و بدون هیچگونه ضایعه ای باشد

چسب : برای چسباندن کاغذ به سطوح مورد نظر از چسب مناسب و به مقدار مناسب استفاده گردد

چسباندن کاغذ : باید دقت داشت که کاغذ ها به صورت کاملا صاف و تراز شده و در جای مناسب چسبانده شود و از همپوشانی کاغذ ها تا حد ممکن جلوگیری شود

مجموعه دکورچوب علاوه بر فروش علی و جزئی کاغذ دیواری ، مفتخر است به اجرای امور مرتبط با تزئینات و دکوراسیون داخلی بازسازی و نماسازی ساختمان با مجربترین و کارآمدترین نیروهای اجرایی بکارگیری وبرترین متریال ایرانی و خارجی پذیرفته میشود. دکورچوب در خدمت هوطنان عزیزو فرهیخته ایرانی میباشد. لذا توجه شما را به برخی از خدمات قابل ارائه در این مجموعه جلب مینمائیم.

کاغذ دیواری ایرانی و خارجی

خدمات فروش و خرید کاغذ دیواری ایرانی و خارجی با کمترین قیمت کاغذ دیواری و طراحی نما ساختمان ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، نوسازی و بازسازی فضاهای مسکونی و تجاری و کلیه خدمات مربوط به طراحی و اجرای خانه هوشمند و هوشمندسازی انواع فضاهای مسکونی و تجاری – طراحی و اجرای انواع کابینت و سیستم آشپزخانه – فروش مصالح مدرن ساختمانی ( بلوک سبک ، عایق های صوتی ساختمانی و … )

طراحی و اجرای تزئینات داخلی

تزئینات داخلی ساختمان بعد کاملا وسیع و تخصصی میباشد و امروزه با تعدد متریال هایی که میتوان برای تزئینات ساختمان استفاده کرده دست طراح به طرز بسیار نامحدودی باز است تا بتواند متناسب با بودجه مورد نظر طرح های مختلفی را اجرایی کند.

انواع دیوارپوش چوبی.pv c و mdf انواع رنگ های ساختمانی مولتی کالر.آکریلیک و سایر خدمات دکوراسیون داخلی بهره گرفت

تزئینات و طراحی نما

امروزه براحتی میتوانید تغییرات زیاد در ظاهر ساختمان ها را ببینید . این کار به مدد تولید محصولاتی جدید برای نمای ساختمان میباشد.

 

نمای خارج: ساختمان ها از دیگر خدمات اجرایی ایران دکوراسیون یا دکورچوب رمیباشد
فروش لوازم تزئینات نما واجرای نمای شیشه مینرال(بایرامیکس-گرانولیت) اجرای نمای ساختمان با گرانیت پاششی – و اجرای نما پالپینگ-روپاد اجرای سیمان شسته.کنیتکس.رنگ نما و کفسابی و نماشویی بدون داربست و سایرخدمات بازسازی ونوسازی نما