parquet

یکی از اصلی‌ترین تغییرات در فضای داخلی منزل که می‌تواند روی حال و هوای کلیِ دکوراسیون خانه نیز اثر زیادی داشته باشد عوض کردن پوشش کف است. پوشش کف اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند هماهنگی خاصی با مبلمان و نورپردازی خانه پیدا کند و محیطی گرم و دوست‌داشتنی را برایتان به ارمغان بیاورد. اما مانند سایر موارد برای انتخاب نوع کف‌پوش گزینه‌های متفاوتی پیش روی شماست. اگر کف‌پوش مناسب خودتان را انتخاب نکنید ممکن است خیلی زود از تغییر دکوراسیونتان سرخورده شوید. در این مطلب می‌خواهیم برایتان از تفاوت پارکت و لمینت بگوییم و بعد کف‌پوش‌های PVC را بررسی کنیم.

خرید پارکت لمینت

خوب قبل از اینکه اقدام به خرید پارکت لمینت کنید باید راجع به رنگ، متراژ، ضخامت و نوع پارکت لمینت به نتیجه رسیده باشید. درواقع دانستن این موارد به شما کمک خواهد کرد انتخاب محدودتر و درنهایت خرید بهتری داشته باشید. در ادامه به بررسی هر یک از این موارد خواهیم پرداخت.

نکات خرید پارکت لمینت

رنگ پارکت لمینت

پارکت لمینت ها در رنگ های متنوعی عرضه می شوند. شاید تا چند سال پیش پارکت لمینت های تیره بخش بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده بودند، اما چند سالی است که لمینت های رنگ روشن نیز جایگاه مناسبی برای خود پیدا کرده اند. سفید، شیری، استخوانی، کالباسی و کرم از جمله رنگ های روشن لمینت هستند که در دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارند. قهوه ای، گردویی، ماهاگونی و طوسی نیز از جمله رنگ های تیره پارکت لمینت محسوب می شوند. پارکت لمینت های رنگ تیره علی رغم اینکه بسیار شیک هستند، اما برای فضاهای بزرگ و پرنور مناسب هستند و اغلب در پذیرایی های لاکچری استفاده می شوند.

منبع » خرید پارکت لمینت دکورچوب