Stan na wysokosci zadania

Problemy z erekcją to dla wielu mężczyzn powód do wstydu. Jeśli jednak taki problem wystąpi raz czy dwa, nie trzeba się nim szczególnie martwić. Przy częstszym występowaniu lepiej skonsultować to ze specjalistą. Lekarz najprawdopodobniej zaleci przyjmowanie tabletek pomagających w utrzymaniu erekcji. Takim produktem jest Maxigra Go. lek ten występuje w postaci tabletek do rozgryzania i żucia.

Stań na wysokości zadania

Maxigra Go to lek, którego substancją czynną jest syldenafil

Każda tabletka zawiera 25 mg syldenafilu. Substancje pomocnicze to aspartam i jednowodna laktoza. Syldenafil jest substancją będąca inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5). Blokuje on PDE5 odpowiedzialną za rozkład cGMP. Dzięki temu dochodzi do wzrostu stężenia NO w naczyniach krwionośnych, a co za tym idzie -ich rozkurczu. Warunkiem do zadziałania leku jest pobudzenie seksualne. Maxigra Go to lek dostępny bez recepty. Ma formę trójkątnych, białych, obustronnie wypukłych tabletek. Po jednej stronie wytłoczony jest napis "25", świadczący o zawartości substancji czynnej. W jednym opakowaniu Maxigra Go znajdują się 4 tabletki.

Lek powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza, a zalecana dawka początkowa to 25mg

Maxigra Go należy stosować raz na dobę, na około godzinę przed aktywnością seksualną. Przeciwwskazania do stosowania leku to: nadwrażliwość na którąkolwiek z substancji zawartych w Maxigra Go, ciężkie choroby układu sercowo - naczyniowego, neuropatia nerwu wzrokowego skutkująca utratą wzroku, ciężka niewydolność wątroby, hipotonia, przebyty niedawno udar lub zawał mięśnia sercowego, zmiany degeneracyjne siatkówki. Leku nie można stosować także z substancjami uwalniającymi tlenek azotu, np. azotynem amylu. Stosowanie syldenafilu z lekami pobudzającymi cGMP może powodować objawowe niedociśnienie tętnicze, więc jest przeciwwskazane. W przypadku przyjęcia więcej niż jednej tabletki na dobę należy skonsultować się z lekarzem. W razie wątpliwości co do stosowania leku najlepiej zapytać lekarza lub farmaceutę.

Więcej na https://www.maxigrago.pl/