Benefit from free entrance exam advice!

مشاوره کنکور یکی از مهم ترین نیاز های کنکوری های عزیز است. تمام کسانی که داوطلب کنکور هستند حتما باید برای موفق شدن و رسیدن به رتبه دلخواه با یک مشاور کنکور در ارتباط باشند.

مشاوران کنکور با توجه به تجربیات و روبرو شدن با افراد متلف با شرایط متفاوت میتوانند با در نظر گرفتن تمام جوانب به شما کمک کنند. مسیر کسب دانش برای هر فرد مسیری جدایی ناپذیر است، در این مسیر افراد به چند دسته تقسیم می شوند، افرادی که پس از گذراندن دوره مدرسه و کسب مدرک دیپلم وارد بازار کار می شوند و از ادامه تحصیل جا می مانند و به ترتیب افرادی که مدارک کاردانی و لیسانس و دکتری دریافت می کنند و سپس وارد بازار کار می شوند. در حال حاضر منطقی ترین راه برای افراد این است که در کنار روند ادامه تحصیل شان وارد دنیای کار شوند تا بتوانند بهتر و سریع تر به نتایج درستی در زندگی شان برسند.

دلایلی که باید از یک مشاوره تحصیلی کنکور کمک بگیریم:

  • دریافت ذهنیتی روشن از نحوه قبولی در دانشگاه ها و تجربیات رتبه های برتر کنکور
  • برنامه ریزی و زمان بندی دقیق برای تمرین و مطالعه به نسبت خصوصیات اخلاقی و علاقه مندی های هر داوطلب
  • اطلاعات بروز و جامع از منبع تست های کنکور
  • تأثیر ضرایب دروس بر نحوه تست زنی و زمانی بندی کلی داوطلب
  • اطلاع از بخش های درسی که به نظر می رسد مورد علاقه طراحان تست های کنکور است

برای موفقیت در کنکور سراسری به ابزار متنوعی مثل منابع کنکور سراسری، کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی خوب برای رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در کنکور سراسری، مشاوره برنامه ریزی درسی و تست زنی در کنکور سراسری، نحوه صحیح مطالعه دروس برای موفقیت در کنکور سراسری، استفاده از تعطیلات نوروز یا عید برای مطالعه دروس عقب افتاده، جمع بندی کنکور سراسری و در نهایت مدیریت و کنترل زمان در کنکور سراسری نیاز داریم.

قطعاً باید بیشترین اهمیت را به نظر پدر و مادر خود بدهید چون هیچ کسی به اندازه آن دو خیر و صلاح شما را نمی خواهد و در ضمن سرد و گرم زندگی را بیشتر از شما چشیده اند و تجربه بیشتری دارند. با این وجود در انتخاب رشته کنکور با سیلی از پیشنهادها از طرف دوستان، خانواده، معلمان، فامیل و... رو به رو خواهید شد که این پیشنهاد های مختلف و اغلب ضد و نقیض ممکن است گیجتان کند و چون خودتان اطلاعی در این زمینه ندارید شاید سردرگم شوید.

هر چند هر کدام از افراد فوق خیر و صلاح شما را می خواهند اما متاسفانه گاهاً به علت بی اطلاعی از شرایط کنونی راهنمایی اشتباه می کنند و اغلب راهنمایی هایشان بر اساس تجربیات چند سال گذشته و یا یکی دو مورد خاص است که هیچ سندیتی ندارد. حتماً پدر و مادرتان با این نوشته موافق هستند و حتماً قبل از مراجعه به یک مشاور کنکور رضایتشان را جلب کنید. چون حتی کنکور هم نباید باعث شود که تبعیت از پدر و مادرتان را فراموش کنید!

هیچ بهانه ای برای دریافت نکردن مشاوره کنکور قابل قبول نیست اگر مشکل مسافت دارید خیلی از موسساتی هستند که بصورت تلفنی و غیرحضوری به شما مشاوره میدهند پس مشکل مسافت با این نوع مشاوره حل خواهد شد و اگر مشکل مالی دارید باز هم موسساتی هستند مشاوره رایگان کنکور میدهند و شما میتوانید از تجربیات و راهنمایی های آنها استفاده کنید.

بسیاری از مشاوران کنکور اولین پیشنهادی که به شما میدهند برنامه ریزی برای کنکور است. اولین قدم برای هر کاری نه تنها کنکور ، برنامه ریزی است. در مقالات گذشته ویژگی یه برنامه خوب را گفتیم میتوانید با مراجعه به آن بهترین برنامه ریزی را داشته باشید. برنامه ریزی کنکور 1400 مهم ترین قدم برای پیروز در کنکور 1400 است. پس تا دیر نشده از همین امروز برنامه ریزی کنید و شروع به مطالع کنید که موفقیت از آن شماست.

در آخر زمانی که هدفی را برای خود انتخاب میکنید و میخواهید در راه رسیدن به آن هدف قدم بردارید انتخاب های گوناگونی پیشِ رو دارید، به سوالات بی شماری برخورد میکنید و یا با موانع و مشکلاتی مواجه میشوید که مسیر رسیدن شما به هدف را سد میکنند، حال شما دو انتخاب دارید، انتخاب اول اینکه با آزمون و خطا و امتحان راه های مختلف سعی در حل مشکل خود داشته باشید و یا اینکه از یک نفر که اسمش مشاور است برای حل مشکل خود کمک بگیرید. انتخاب با شماست حتما برای داشتن آینده ای درخشان از همین حالا تصمیم عاقلانه تری بگیرید.