Concours testing skills

راه های مختلفی برای موفقیت در کنکور و کسب رتبه برتر وجود دارد اما یکی از تاثیر گذارترین و تضمین کننده ترین راه ها برای موفقیت در کنکور روش مطالعه است. روش های گوناگونی برای مطالعه در کنکور وجود دارد که داوطلب باید از تمام آنها اطلاعات کافی کسب کند تا در از راه سربلند بیرون بیاید.

تست زنی مهم ترین دلیل رتبه برتر شدن در کنکور است. توانایی درک مطلب د رکوتاه ترین زمان ممکن و انتخاب گزینه مناسب و همینطور توانایی حذف گزینه های نامربوط از مهارت هایی است که داوطلب کنکور باید تمام آنها را از بر باشد.

آشنایی با تکنیک های تست زنی کنکور لازمه موفقیت در این آزمون است. برای بهره برداری از نتایج ماه ها تلاش، داوطلبان می بایست با شیوه های تست زنی کنکور آشنایی داشته باشند.

موفقیت تحصیلی هردانش آموز بیش از هر چیز به میزان توانایی اودرحل تست بستگی دارد و برای حل تست باید علاوه بریادگیری بتوانید اطلاعات یاد گرفته شده را با هم تر کیب کنید واز بین گزینه ها پاسخ درست را پیدا کند.(البته به تمرین زیاد هم نیاز دارید)

هدف از تست زنی این است که ازهدررفتن زمان جلوگیری کنیم : ناگفته پیداست که مدیریت زمان در جلسه‌ی آزمون در موفقیت شما نقشی اساسی دارد. یکی از مهارت‌های اصلی برای مدیریت زمان و جلوگیری از هدررفت آن روش های تست زنی سریع است و تمام و داوطلبان باید با بهترین روش تست زنی آشنا شوند.از فرسایش ذهنی پیشگیری کنیم : تکنیک ‌های تست ‌زنی به شما کمک می ‌کند بتوانید تمرکز ذهنی و توان خود را تا آخر جلسه‌ ی آزمون و بررسی آخرین تست به‌ صورت ایدئال نگه دارید. از استرس بی مورد جلوگیری کنیم : دو مورد قبلی می‌تواند استرس ‌زا باشد. شما با روش های تست زنی سریع، علاوه بر حل دو مورد قبلی، می ‌توانید اعتماد به‌ نفس بسیار خوبی هم در جلسه‌ ی آزمون به دست آورید. از تعداد خطا ها کم کنیم : بسیاری از داوطلبان، با وجود دانش بسیار خوب، فقط به‌ دلیل اشتباه ‌های فراوان در کنکور به نتیجه‌ی دلخواه نمی‌رسند. اگر می ‌خواهید نمره ‌های منفی و تست‌ های نزده را کم کنید، باید در نکات تست زنی ماهر شوید و در آخر به افزایش نمره‌ی کارنامه کمکی کرده باشیم : هر یک از شما احتمالاً می‌ دانید که برای به ‌دست ‌آوردن رتبه‌ ی دلخواه ‌تان باید چه نمره‌ای کسب کنید. تکنیک ‌های تست‌ زنی راه رسیدن به نمره‌ی دلخواه را نشان ‌تان می ‌دهد.

تست زدن، با اینکه یک مهارت مشترک بین تمام دانش آموزان و دانشجویان است، اما مثل تمام مسائل انسانی، اصل تفاوت‌های فردی در آن دخیل است. به این معنی که باید با بررسی‌های دقیق شخصیتی و ذهنی خودتان، روش منحصر به فرد و روشی که برای شما از همه مناسب‌تر باشد را به کار بگیرید. تکینک‌هایی که در بالا گفته شد عمومی‌ترین تکنیک‌هاست و تکنیک‌های اختصاصی از هر فرد به فرد دیگر متفاوت است. هرکس روش مخصوص به خود را برای رسیدن به موفقیت دارد.

البته نا گفته نماند که روش تست زنی باید به همران برنامه ریزی باشد. هر داولب به یک برنامه ریزی ماهانه و هفته ای و حتی روزانه احتیاج دارد تا موفق شود. برنامه ریزی روزانه کنکور تجربی ، ریاضی ، انسانی و دیگر رشته ها با یکدیگر متفاوت است پس بهتر است هر کسی با توجه به رشته  و توانایی فردی برنامه روزانه منحصر به فردی داشته باشد تا در این راه موفق شود.

بهتر است تمام داوطلبان در این راه از مشاوران با تجربه کمک بگیرند تا بتوانند برای کنکور بصورت کارآمد و ثمربخش درس بخوانند. مشاورانی که با انواع شرایط داوطلب برای کنکور آشناییت کامل دارند و با تجربه ی خود بهترین برنامه را برای داوطلبان ایجاد میکنند . مشاوره تحصیلی دانشگاهی تلفنی کسانی هستند که میتوانند برای قبولی در بهترین دانشگاه و حتی دانشگاه دلخواه شما کمک شایانی کنند و حتم لازم نیست که مشاوره حضوری باشد شما میتوانید با صرفه جویی در وقت و هزینه با مشاوارن تلفنی همراه باشد.