Learning IELTS

انواع کلاس های آموزش آیلتس 


کلاس های آموزش آیلتس در سه بخش Post- IELTS , IELTS , Pre-IELTS برگزار می شوند.

دوره‌ Pre-IELTS در 5  ترم 20 جلسه ای برگزار می‌شوند.

سپس دوره‌ IELTS که شامل سه سطح Bridging , Developing , Expanding می باشد که زبان‌آموزان آیلتس با توجه به نمره کسب شده در آزمون ماک آیلتس در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می‌پردازند و همانند دوره‌های Pre-IELTS در 20 جلسه برگزار می­‌شود.

دوره‌ Post- IELTS شامل 4 دوره 10 جلسه‌ای با تمرکز بر یک مهارت زبانی (Listening, Reading, Speaking and Writing) به ‌صورت مستقل و در جهت آمادگی برای آزمون مربوطه هستند.

کلاس آموزش آیلتس 

ielts-learning
 

 


کلاس آیلتس در سه سطح Bridging , Developing , Expanding  برگزار می شود که زبان آموزان با توجه به نمره کسب شده در آزمون آزمایشی آیلتس در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می‌پردازند.

 

Bridging: زبان آموزانی که موفق به کسب نمره ی 4 در آزمون ماک شده باشند قادر خواهند بود که از این سطح به ادامه‌ی یادگیری مشغول شوند.

در این سطح زبانی کتاب‌های Mindset1+grammar for ielts+ vocabulary for ielts تدریس می‌شود.

Developing: در این سطح زبان آموزان که موفق به کسب نمره‌ی 5 در آزمون ماک شده‌اند قادر به ثبت نام خواهند بود.

در این سطح کتب Mindset2+grammar for ielts+ vocabulary for ielts تدریس می‌شود.

Expanding: زبان آموزانی که در امتحان ماک آیلتس موفق به نمره 6 شده باشند می‌توانند از این سطح به ادامه یادگیری زبان بپردازند.

در این دوره کتب Mindset3+grammar for ielts+ vocabulary for ielts تدریس می‌شود.

 

کلاس آموزش Post IELTS


کلاس آموزش پست آیلتس مخصوص کسانی است که توانایی زبانی‌شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون است و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء مهارت‌های زبانی، بیشتر با فرم، محتوا و انواع سوالات آزمون IELTS آشنا شوند و مهارت‌های چهارگانه : ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ زبانی خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند.

در این دوره‌ پیشرفته آیلتس، مجموع کتب تست آیلتس به همراه کتاب‌های مختلف آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز زبان آموزان توسط اساتید انتخاب و تدریس می‌شوند. پیشنهاد مطالعه : منابع آیلتس

متقاضیان می‌توانند، بر حسب نیاز و یا توصیه کارشناسان آموزشی، دوره‌ها را به‌صورت متوالی و یا موازی طی نمایند