https://harfeakher.net<br>

 

 

 

معرفی موسسه حرف آخر

چگونه می‌توان در دوره های آموزشی کنکور آن شرکت کرد ؟

موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری از سال ۱۳۹۰ به صورت رسمی کار خود را آغاز نمود و شروع به تولید مجموعه فیلم های آموزشی دروس کنکوری نمودند.

موسسه حرف آخر با تکیه بر روش های جدید آموزشی و آموزش از راه دور تمام سعی خود را کرده است که دانش‌آموزان با حداقل هزینه در کمترین زمان با بهترین کیفیت آموزشی مطالب را یاد بگیرند.

تمام منابع حرف آخر به صورت فیلم آموزشی همراه با کتاب می باشند. کتاب در اینجا صرفاً برای جلوگیری از اتلاف وقت دانش آموزان آماده شده است.

داخل فیلم های آموزشی تمام مباحث کتاب درسی آموزش داده می شود و در کنار آن تعداد زیادی سوال توسط استاد حل می‌شود تا با تکرار و تمرین، دانش آموز به تسلط نسبی برسد.

موسسه حرف آخر علاوه بر پک های آموزشی، آزمون هم برای دانش آموزان آماده کرده است که به دو صورت 10 آزمون مبحثی و 20 آزمون جامع قابل تهیه هستند. آزمون‌های حرف آخر با آزمون های سایر موسسات آموزشی تفاوت زیادی دارند، به صورتی که دانش آموز سوالات را به صورت دفترچه شبیه کنکور دریافت می‌کند و با شرایط مشابه جلسه آزمون، آزمون را از خود می‌گیرد و پاسخ آزمون به صورت پاسخ نما، یعنی فیلم می باشد.

همراه فیلم های آموزشی دفترچه مشاوره و برنامه ریزی ارسال می شود تا دانش آموزان با برنامه ریزی اختصاصی خود موسسه که توسط اساتید تهیه شده است درس بخوانند.

فیلم های آموزشی حرف آخر شامل 2 مجموعه پک صفر تا 100 و پروژه 6040 است.

1. پک صفر تا 100 : شامل آموزش صفر تا 100 مطالب کنکوری سه ساله متوسطه دوره دوم با حل تعداد زیادی تست و تمرین می باشد که در کنار ۱۰ آزمون مبحثی ارائه می‌شود.

 پک صفر تا ۱۰۰ در کل ایام سال قابل تهیه است و برای دانش‌آموزان و داوطلبانی که فرصت کافی در اختیار دارند منبعی خوبی می باشد.

2. پروژه 6040 حرف آخر  : شامل کل مطالب کنکوری اما با تعداد کمتر حل تست و تمرین نسبت به پک صفر تا 100می باشد به همین دلیل زمان آن کمتر است و برای کسانی که فرصت کافی در اختیار ندارند گزینه خوبی باشد.

همراه پروژه 6040 ، 20 آزمون جامع شبیه کنکور ارسال می شود. پروژه 6040 هر سال از اواخر دی ماه آماده فروش می‌شود.

برای دریافت راهنمایی بیشتر و برنامه مطالعاتی اختصاصی و اطلاع از تخفیفات محصولات و نحوه ی تهیه آن می توانید با شماره تماس آقای خزمه مشاور ارشد موسسه حرف آخر تماس بگیرید.

منبع: https://harfeakher.net