Sohbet odalari

İNTERNETTE ÜCRETSİZ SOHBET
İnternette Ücretsiz Sohbet nasıl yapılır ? İnternette Ücretsiz Sohbet için neler gereklidir? İnternette Ücretsiz Sohbet hakkında bilgiler.

İşte İnternette Ücretsiz Sohbet!

İnternette Ücretsiz Sohbet Nasıl Yapılır ?
İnternet üzerinde ücretli ücretsiz binlerce Sohbet Siteleri ve mobil uygulamaları mevcuttur. Ücretli sohbet siteleri genellikle para tuzağı olup şiddetle uzak durulmasını öneriyoruz. Sanal Sohbet etmek için;

IRC sohbet siteleri
MSN
SKYPE
Facebook
twitter
Instegram
gibi bir çok popüler site ve uygulama var. Bunların içerisinde en keyiflisi, bir irc sohbet sitesi olan  Ücretsiz Sohbet Sitesi ‘dir. Oyun eğlence, chat, arkadaşlık, radyo istek hattı ve daha niceleri sizlerle olacaktır.

Bedava Chat  İçin Gerekli Olan Şeyler;
İnternet
Google chrome
Java Script (sizin yüklemenize gerek yok . Bir çok pc’de yüklüdür.)
MIRC (İsteğe bağlı olarak)
Androirc (İsteğe bağlı olarak)
Uzun lafın kısası bedava chat ortamına girmek için  internet ve google chrome yeterlidir.  Arama yerine sohbetedersin yazdığın anda bizim sitemizi ilk sırada göreceksin.

Mirc gibi programlar ise profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılır. Genellikle yöneticiler tarafından tercih edilen bu program bir çok kolaylıkda sağlamaktadır. Hazır şekiller, otomatik şifre işlemleri ve otomatik banlama veya uygunsuz konuşan kişileri otomatik atma gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Androirc programı ise android kullanılcılar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mobil Sohbet’i  Chrome ‘dan yapmak istemeyen üyeler için geliştirilmiştir. Ayarları doğru girilirse mobil üzerinden  kullanılan en uygun ve güzel programdır. Bir sonraki makalemizde Androirc programı ayarları ile ilgili sizlere geniş bir anlatım sunacağız.

İnternet ortamında bedava sohbet nasıl olur sizlere aktarmaya çalıştık. İlk başta da uyardığımız gibi ücretli sitelerden uzak durun. Ücretli siteler genellikle para tuzağıdır ve sahte üyelerle sizleri kandırır. Tabi bu kandıranlar sadece ücretli sohbet sitelerinde değil bir çok yerde vardır. Nere olursa olsun özellikle sanal ortamlarda hiç kimseye para vermeyin. Sanal alemde kötü niyetli bir çok insan var. Ücretsiz mekanlarda dahi bir çok kişinin canını yakıyorlar. Ayrıca tanıştığınız hiç kimseye sanal ortamlarda kimlik, adres, banka hesap no ve şifre gibi özel hususi bilgilerinizi asla vermeyiniz.