4 Types of Conditioners

4 نوع تهویه مطبوع
در مورد انواع مختلف نرم کننده ها اطلاعات کسب کنید و یاد بگیرید که کدام یک برای نوع موهای شما مناسب است تا اطمینان حاصل کنید که موهای شما مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت می کنند.
وقتی صحبت از مراقبت از مو می شود ، مردم فقط فکر می کنند که داشتن کف نرم و لطیف سفید بر راهنمای خرید بهترین حالت دهنده مو بر اساس جنس مو روی سر ، تمام آلودگی های پوست سر آنها را از بین می برد در حالی که مواد مغذی مورد نیاز بدن را تأمین می کند. این تصور غلط رایج در میان اکثریت منجر به آسیب دیدگی ، شکستگی ، خشک و ناسالم شدن مو می شود. علاوه بر این ، بسیاری از مردم از این واقعیت غافل هستند که استفاده از شامپو برای موها می تواند تمام روغن های طبیعی موجود در مو را از بین ببرد و موهای شما را خشن و درهم پیچیده کند.
از طرف دیگر ، افراد کمی هستند که از مفهوم حالت دهنده مو آگاه هستند. با وجود این ، آنها تمایل به انتخاب نرم کننده موی اشتباه دارند. باور کنید یا نه ، برای افراد بسیار مهم است که انواع مختلف نرم کننده ها را بشناسند تا بتوانند موادی متناسب با موهای خود انتخاب کنند. فردی با موهای ضخیم در مقایسه با فردی با موهای ظریف به نوع دیگری نرم کننده نیاز دارد.

برای سهولت کار ، همه چیزهایی که می توانید در مورد نرم کننده ها بدانید اینجا است. این مقاله را به طور کامل بخوانید تا بتوانید نوع مناسب نرم کننده مو را که می تواند موهای شما را آبرسانی کند و خود را در مورد چگونگی سودمند شدن موهای خود از آنچه تصور می کنید بیاموزید.

تفاوت بین موس و ژل حالت دهنده مو
بیشترین تفاوت بین موس و ژل حالت دهنده مو در هدفی است که هر دو این محصولات بر روی سر انسان استفاده می کنند. هم از شامپوها و هم از نرم کننده ها برای اطمینان از سلامت مو استفاده می شود و می توان آن را کنترل کرد (بدون گرفتگی). برای افرادی که نمی دانند هدف اصلی این محصولات مراقبت از مو چیست ، لیست بهترین مدل های موس مو همان چیز به نظر می رسند ، به همین دلیل استفاده از نرم کننده را خسته نمی کنند. فکر رایج این است که هر دو مو را تمیز می کنند در حالی که رایحه ای تازه و شاداب به موها می دهند.

شامپوها ابتدا به دنیای مراقبت از مو وارد شدند. هدف اصلی آنها مراقبت از موی انسان و اطمینان از پاک بودن آن از هر نوع آوار و آلودگی بود. بعداً ، همان شرکت های تولید کننده شامپو نرم کننده ها را معرفی کردند. دلیل ایجاد نرم کننده ها این بود که پس از شستن با شامپو ، موها می توانند ابریشمی ، نرم و صاف داشته باشند.
هدف شامپو بسیار متفاوت از هدف نرم کننده است. یک شامپو قرار است موها را تمیز کند ، همین. به عبارت دیگر ، از شامپوها برای پاک سازی خارجی پوست سر و موهای شما استفاده می شود. موادی که در شامپوها استفاده می شود شباهت زیادی به موادی دارد که در صابون ها استفاده می شود.

ترکیباتی که معمولاً در شامپوها استفاده می شود ، گلیکول ، سولفات ، کلرید آمونیوم ، اسید سیتریک ، پانتنول ، گلیسیرین و موارد دیگر است. گلیکول و سولفات رایج ترین و قوی ترین مواد شیمیایی در یک شامپو هستند و گاهی اوقات می توانند باعث تحریک شوند. به همین دلیل است که شامپوهای فاقد سولفات شامپوهای خوبی محسوب می شوند.

تهویه های عمیق
همانطور که از نام آن پیداست ، منظور از نرم کننده عمیق این است که موهای شما در مقایسه با نرم کننده های سنتی تهویه مطبوع تری داشته باشد. این نرم کننده ها برای موهای آسیب دیده و خشک ایده آل هستند. موادی که در نرم کننده های عمیق وجود دارند ، بنابراین می توانند خشکی را کاهش دهند و اثرات خسارتی را که قبلا به مو وارد شده است ، برگردانند. ترکیبات رایج موجود در انواع مدل های ژل حالت دهنده مو عمیق شامل امولسیون کننده ها ، موم ها و روغن ها است. به خاطر داشته باشید ، نرم کننده های عمیق برای موهای نرمال و چرب گزینه ایده آل نیستند زیرا می توانند این نوع موها را چرب تر کرده و وزن آنها را کاهش دهند.
قرار است نرم کننده های عمیق به موها زده شوند و حداقل برای 30 دقیقه باقی بمانند. با گذشت این زمان ، تصور می شود که نرم کننده به درستی از روی موها شسته می شود. ساقه مو تمایل به موقت شدن دارد ، اما برای نتیجه گیری مداوم و بهترین نتیجه ، مهم است که حداقل یک بار در هفته یا یک بار در ماه مو عمیق شود. اگر به تغییر رنگ موهای خود فکر می کنید ، قبل از آن حالت دهی عمیق را در نظر بگیرید.

اگر می خواهید موهایتان حالت خوبی داشته باشد و حالت خوبی نداشته باشد ، حالت عمیق شدن مو می تواند یک کار طولانی و طاقت فرسا باشد ، به دنبال آن باشید. این باعث می شود موهای خشک و آسیب دیده شما سالم به نظر برسد و در عین حال درخشش طبیعی نیز داشته باشد.

تهویه مطبوع
تهویه مطبوع در مقایسه با تهویه مطبوع دارای وزن سبک تر ، ویسکوزیته کمتر و قوام نازک تری است. هدف از نرم کننده مرطوب این است که به عنوان مرطوب کننده کار کند تا موهای شما هنگام استفاده از نرم کننده محافظت شود. نرم کننده های ترک دار دارای سورفکتانت هایی هستند که روی ساقه مو یک لایه نرم کننده ایجاد می کنند که باعث نرم شدن مو می شود. علاوه بر این ، این نرم کننده می تواند به عنوان یک محصول حالت دهنده استفاده شود که شما بعد از دوش گرفتن به نوک موهای خود استفاده می کنید. نکته مهم در مورد این نرم کننده این است که موها را از بین می برید بدون اینکه موها را بشکنید.

منبع: headcurve