About Me

مرجع ابزار دقیق ایران و تجهیزات تابلو برق

مرجع تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک ایران، با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندهای تولید کننده تجهیزات صنعتی در گروه‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏ کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت صنایع مختلف با کاربری‏ های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های  محسوب می‌شود. با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

شماره تماس :02188325739 - 09120240783-09120240781

خدمات:

1- فروش آنلاین تجهیزات ابزاردقیق، تست و اندازه گیری و هیدرولیک

2- مقایسه آنلاین محصولات و دریافت اطلاعات فنی، قیمت و کاتالوگ محصولات

3- پشتیبانی و مشاوره فنی رایگان از طریق تلفن، ایمیل، چت و حضوری

4- مقالات علمی به روزدر زمینه ابزاردقیق، تست و اندازه گیری و هیدرولیک

5- ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندهای تولید کننده تجهیزات

6- نصب و راه اندازی تجهیزات

7- خدمات مهندسی در زمینه طراحی مدارهای هیدرولیک و ابزاردقیق

8- خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات

مرجع تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک ایران، با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندهای تولید کننده تجهیزات صنعتی در گروه‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏ کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت صنایع مختلف با کاربری‏ های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های  محسوب می‌شود.

همچنین مرجع ابزار دقیق ایران نماینده محصولات دورمن اسمیت در ایران می باشد. این محصولات شامل فیوز مینیاتوری ، کلید حرارتی ، کلید محافظ جان ، بی متال  کنتاکتور و کلید کمپکت می باشد.