Limited Time Offer: Get 2 Months of ABCmouse.com for only $5!

Kosmetyki do twarzy Evree - ukryj przed swiatem zmeczenie

Dlaczego często wyglądamy starzej niż się czujemy? Szukając „winnych” musimy wskazać przede wszystkim na naszą twarz, po której już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest najmłodsza. Nie sprzyjają jej zresztą nie tylko wolne rodniki, ale również stres, w jakim żyjemy, pośpiech, a często także niewłaściwa pielęgnacja. Oczywiście, nie każdy może pozwolić sobie na zmianę pracy na mniej stresującą, każdy jednak może poszukać lepszych kosmetyków pielęgnacyjnych. Te, które poleca nam firma Evree wydają się szczególnie interesujące.

Kosmetyki do twarzy Evree - ukryj przed światem zmęczenie

Evree Magic Rose – upiększająco maska biała

Biała maska do twarzy Magic Rose zawdzięcza swoją nazwę znakomitemu ekstraktowi z róży damasceńskiej występującemu w połączeniu z olejem chia i camu-camu. Jest przeznaczona przede wszystkim do cery mieszanej, a więc tej, która, w opinii samych kosmetologów, potrafi być szczególnie problematyczna. Tym, co sprawia, że wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań, jest przede wszystkim jej skuteczność, Już po pierwszym użyciu można cieszyć się głębokim nawilżeniem skóry, jej lepszym odżywieniem i brakiem chropowatości. Maska sprawdza się znakomicie także wtedy, gdy chcemy wyrównać koloryt skóry. Radzi sobie z zaczerwieniem, a jej regularne stosowanie jest najlepszą gwarancją trwałości efektu.

Evree Black Rose – serum złuszczające z kwasami AHA

Wspomniane już życie w ciągłym biegu i stres wpływają zarówno na naszą kondycję psychiczną, jak i na wygląd. Dzięki serum złuszczającemu od Evree można jednak sprawić, że ten ostatni nie będzie informował otoczenia o naszych problemach. Serum jest przeznaczone przede wszystkim do skóry zniszczonej, po której widać, że nie radzi sobie z zanieczyszczeniami. Jego najmocniejszym atutem jest obecność kwasów AHA, które nie tylko rozpuszczają toksyny, ale również sprawiają, że są one usuwane razem z martwym naskórkiem. Mocną stroną kosmetyku jest jego skuteczność. Ta może być porównywana do tradycyjnej terapii z udziałem kwasów AHA o stężeniu 15 procent. Można powiedzieć nawet, że serum jest lepsze od wspomnianego zabiegu, stosując je nie trzeba bowiem obawiać się podrażnień.

 

Get 2 Months for $5!