??? ?????? ????????

چرا سررسید تبلیغاتی؟

سررسید تبلیغاتی و تقویم رومیزی هدیه ای است که از طرف دوستان و همکاران به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار که مقارن با عید نوروز است داده می شود و هر فردی می تواند با استفاده از سالنامه کارهای خود را برنامه ریزی کرده و وقایع روزانه خود را جهت بررسی، در آن ثبت نماید.
با نزدیک شدن عید نوروز 1400، کسب و کارها جهت تبلیغ و یاداوری خاطرات تجاری به فکر تهیه هدیه ماندگار می افتند و معمولا در این زمینه سررسید تبلیغاتی بهترین گزینه می باشد. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با ویژگی های سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی ماندگار آشنا کنیم.

سررسید تبلیغاتی برای انواع مشاغل

مشاغل کوچک و بزرگ برای تبلیغ کسب و کارشان معمولا از هدایای تبلیغاتی متفاوتی استفاده می نمایند. ولی سالنامه و سررسید به دلیل داشتن شرایطی خاص در میان سازمان ها و شرکت ها طرفدار بیشتری دارد.
یکی از ویژگی های مهمی که هر هدیه تبلیغاتی باید داشته باشد این است که همیشه در دسترس مخاطب قرار گیرد. با توجه به این که سررسید یکی از ملزومات مهم اداری هر سازمان و یا هر شخصی است، روزانه در معرض دید مخاطبین می باشد. از دیگر ویژگی های مهم سررسید و سالنامه متنوع بودن آن است که می تواند تنوع در اندازه، طرح، قیمت، درج مطالب متفاوت و… باشد.

مزایای سررسید تبلیغاتی

یکی از فواید مهم سررسید تبلیغاتی، امکان چاپ نام برند، متن تبلیغاتی و معرفی محصولات و خدمات می باشد که می تواند به طور مستمر و روزانه یادآور نام تجاری و کسب وکار شما در ذهن مخاطبتان باشد. همچنین می تواند پل ارتباطی ای بین مخاطب و شما از طریق معرفی رسانه های مختلف برقرار نماید.
هدایایی که مشاغل برای تبلیغ کسب و کارشان ارائه می دهند دارای محدودیت زمانی می باشند. در نتیجه شما به عنوان صاحب تجارت باید هدیه ای انتخاب کنید که مدت زمان بیشتری مورد استفاده مشتریانتان قرار بگیرد. یکی از این هدایا که پرکاربرد نیز می باشد، سررسید و تقویم تبلیغاتی است. سررسید علاوه بر اینکه در طول همان سال مورد استفاده قرار می گیرد، در سال های آتی نیز به عنوان بایگانی اطلاعات و یا دفتر یادداشت استفاده می شود.
با توجه به اوضاع کنونی کشور و نوسانات بازار سررسید 1400 بایستی به گونه ای طراحی و تهیه گردد که تمام مدیران مشاغل بتوانند سررسید تبلیغاتی 1400 را با قیمت های متفاوت تهیه و به مخاطبین خود هدیه نمایند.
سررسید ها علاوه بر ایفای نقش تبلیغاتی خود می توانند در حفظ آثار فرهنگی و باستانی و دیگر ذخائر معنوی کشورمان نقش بسزایی داشته باشند. به طور مثال می شود سررسیدی با چاپ روزانه اشعار شعرای معروف، یا چاپ آثار باستانی مهم در قسمت های مختلف سررسید و یا چاپ احادیث مهم و کارآمد، تهیه و ارائه گردد. این امر نشان دهنده رشد معنوی مدیران می باشد.

reed more