home air conditioners

بهترین سیستم گرمایش منزل

بهترین سیستم گرمایش برای خانه شما چیست؟ از بخاری های نفتی و گازی گرفته تا صفحات خورشیدی و انواع و تعمیر پکیج، ما نمای کلی از انواع سیستم های گرمایشی موجود در بازار مناسب برای خانه های مختلف را به شما ارائه می دهیم.

نحوه گرمایش خانه بسیار مهم است. نه تنها یک سیستم گرمایشی خانه شما را در زمستان دنج نگه می دارد، بلکه به شما اطمینان می دهد که صورتحساب انرژی و قبض های شما تا حد ممکن پایین می ماند. اما با وجود انواع مختلفی از سیستم های گرمایش منزل، کدام یک برای خانه شما بهترین است؟

گرمایش مرکزی

گرمایش مرکزی گاز از جمله راه اندازی گرمایش کولر گازی رایج ترین نوع گرمایش در انگلستان، اسکاتلند و ولز است، بیش از یک میلیون خانه در این مناطق به شبکه گاز متصل نیستند. این امر بیشتر در مناطق روستایی یا آپارتمان ها دیده می شود. در ایرلند شمالی، 70٪ خانه ها با نفت گرم می شوند. گاز طبیعی فقط در سال 1996 در دسترس قرار گرفت و از بلفاست بزرگ و لارن شروع شد.

اگر از شبکه گاز خارج نیستید، بهترین گزینه های گرمایش شامل گاز شهری، نفت و برق است. اگر به یکی از این سیستم های گرمایش مرکزیدسترسی دارید، برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم گرمایش منزل خود، ادامه مطلب را بخوانید.ما در مورد سیستم های مختلف گرمایش موجود در خانه شما، از جمله انرژی های تجدیدپذیر، به علاوه چگونگی کاهش هزینه های خود توضیح می دهیم.

بهینه سازی انرژی

استفاده از انرژی کمتر ساده ترین راه برای کاهش صورتحساب است – به مقاله فدک تهویه در مورد 10 نکته ما برای صرفه جویی در هزینه های گاز و برق کولر گازی مراجعه کنید. گرمایش مرکزی گاز اگر خانه شما به شبکه گاز ملی متصل است، سیستم گرمایش مرکزی با گاز معمولاً ارزانترین گزینه برای گرم کردن خانه شما است.

با انتخاب یک دیگ بخار مطمئن و کارآمد، در صورت بسته بندی مدل موجود می توانید در هزینه های طولانی مدت کار صرفه جویی کنید. با توجه به صاحبان دیگ بخار و مهندسان، بهترین مارک های دیگ بخار را بررسی کنید، همچنین بدانید که از کدام مارک ها استفاده کنید. یک روش سریع و آسان برای کاهش قبض های گرمایش استفاده از کنترل های گرمایشی برای به حداقل رساندن میزان انرژی مصرفی شما است. برای چند نکته ساده و آسان در مورد چگونگی صرفه جویی در هزینه های استفاده از پکیج ها، به راهنمای ارور پکیج ایران رادیاتور مراجعه کنید.

سیستم های گرمایشی زیست توده

سیستم های گرمایشی زیست توده یک گزینه جایگزین برای استفاده از گاز، برق، نفت یا LPG برای گرم کردن خانه، نصب سیستم گرمایش زیست توده یا چوب است. این مواد آلی را از قبیل کنده ها یا گلوله های چوبی می سوزانند تا گرما و آب گرم تهیه کنند. اکثر مردم اجاق گاز با چوب خریداری می کنند تا اتاق نشیمن شان دنجتر شود. اما می توانید اجاق گاز را به دیگ بخار متصل کنید تا آب گرم شما و بقیه خانه شما گرم شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشعل های چوب ، از جمله اینکه آیا آنها واقعاً می توانند به شما در کاهش هزینه انرژی کمک کنند یا خیر، به راهنمای دقیق ما در مورد اجاق های چوب سوز مراجعه کنید.

گرمایش مرکزی برق

گرمایش مرکزی برق بخاری های ذخیره سازی شب، همراه با تعرفه های برق صنعتی و شهری در ایران، رایج ترین تنظیم برای گرمایش مرکزی برق هستند. بخاری های ذخیره سازی در آپارتمان ها، به ویژه ساختمانهای جدید معمول است. حرارت مرکزی LPG از حرارت مرکزی گاز مایع (LPG) برای گرم کردن بعضی از خانه ها استفاده می شود. تحویل آن توسط تانکر انجام می شود، معمولاً در یک مخزن ذخیره می شود.

گرمایش مرکزی نفت

گرمایش مرکزی نفت رایج ترین نیروگاه برای سیستم های گرمایش خانه در ایرلند شمالی، برای ذخیره سوخت برای گرمایش مرکزی نفت، به یک مخزن در خارج از خانه خود احتیاج دارید. بخاری های غوطه وری و بخاری های نفتی (که بعضاً به آنها به عنوان دیگهای مگا فلو یا سیستم های آب گرم بدون سرنشین شناخته می شوند) و بخاری های ذخیره سازی هر دو قسمت سیستم های گرمایش برقی هستند. اولی آب را گرم می کند، دومی فضای داخل خانه شما را گرم می کند. گرمای تجدید پذیر گزینه دیگری برای گرم کردن خانه، تولید انرژی خود از فناوری میکروب تولید کربن کم یا صفر است.

تولید حرارت خود به جای استفاده از گاز و برق و یا دیگر حرارت های سوخت فسیلی، باعث کاهش رد پای کربن می شود. همچنین به این معنی است که وابستگی کمتری به منابع انرژی دارید که به طور فزاینده ای مورد تقاضای جهانی قرار دارند و بنابراین در آینده احتمالاً قیمت های بالا و ناپایداری دارند.

reed more