Our Classroom Website

آشپزی ملل

دوره آشپزی تخصصی ملل دارای 6 منوی غذای تخصصی بین المللی می باشد که هر منوی آن شامل چندین غذای معروف آن ملل می باشد. دانشجویان بعد از گذراندن این دوره می توانند مدرک بین المللی اخذ کنند و برای مهاجرت به خارج از کشور اقدام نمایند.
 
آشپز می تواند در مکان های مختلف از جمله هتل ها، رستوران ها، فست فود ها، مراکز تهیه غذا و یا آشپزخانه های صنعتی کار کند. با داشتن تجربه و صلاحیت کاری کافی می تواند سر آشپز یا مدیر آشپزخانه شود. همچنین می تواند مدیر رستوران شده و به صورت کیترینگ با سازمان ها و شرکت های مختلف قرارداد ببندد.  آشپز می تواند به طور مستقل کار کرده و برای خود رستوران، فست فود یا مرکز تهیه غذا راه اندازی کند.

 

در دوره آشپزی ملل، ۶ منوی غذای تخصصی وجود دارد که در هر کدام از این منوها چندین غذای معروف قرار داده شده است.  درصورتی که دانشجویان این دوره را بگذرانند و مدرک آن را دریافت کنند می‌توانند به خارج از کشور مهاجرت کنند.

 مکان های متفاوتی مانند هتل ها، رستوران ها و… وجود دارد که آشپز می تواند در آنجا مشغول به کار شود، در صورتی که آشپز تجربه و مهارت زیادی داشته باشد، به عنوان سر آشپز یا مدیر آشپزخانه برگزیده می شود. همچنین، چنین آشپزی می‌تواند اقدام به راه اندازی یک رستوران کند و به صورت مستقل رستوران خود را مدیریت کند.