Our Classroom Website

 

به روز رسانی مرغ مگس خوار گوگل، استراتژی های سئو و توضیح داده شده را توضیح می دهد

 

 

به طور کلی درک می شود که به روز رسانی مرغ مگس خوار گوگل نحوه تولید نتایج جستجو را توسط موتور جستجو تغییر داد. در گذشته، می‌توانستید یک پرس و جو وارد کنید، اما هنوز باید نتایج را بررسی کنید تا اطلاعات مرتبط کافی را برای دریافت پاسخ‌هایی که به دنبال آن بودید، جمع آوری کنید، به خصوص اگر سوال شما ظریف بود. در بدترین حالت، تا زمانی که Google درخواست شما را بفهمد، باید درخواست خود را دوباره با عبارت دیگری وارد کنید.

 

C:\Users\mohammad\Downloads\1\GoogleHummingbird2.jpg

اما با معرفی مرغ مگس خوار، ناامیدی کاربران به سرعت کاهش یافت. این الگوریتم نحوه تفسیر پرس‌و‌جوها را توسط گوگل تغییر داد و آنها را بیشتر شبیه به انسان و با جزئیات بیشتر درک کرد.

 

تاریخ عرضه: 22 آگوست 2013

 

 

مرغ مگس خوار برای کاربران گوگل بسیار مفید است. قبل از مرغ مگس خوار، نتایج جستجوی Google دقیقاً به سؤال شما پاسخ می دهد. اگرچه این ممکن است جذاب به نظر برسد، اما روشی مثال زدنی برای دریافت اطلاعات عمیق یا پاسخ به سوالات شما نبود. نتایج جستجو اغلب پاسخ های کوتاهی هستند که اطلاعات یا منابع اضافی برای کمک به شما در یادگیری بیشتر ندارند. مرغ مگس خوار آن را تغییر داد.

 

C:\Users\mohammad\Downloads\1\download.jpeg

آنچه گوگل مرغ مگس خوار را تحت تاثیر قرار داد

در حالی که سایت شما مانند سایر به‌روزرسانی‌های الگوریتم جریمه نمی‌شود، شما با پر کردن کلمات کلیدی یا ترکیب محتوای بی‌کیفیت، هرزنامه یا نامربوط به خودتان لطفی نمی‌کنید.

 

به روز رسانی مرغ مگس خوار به گوگل این امکان را می دهد تا با پرداختن به جستجوهای کلیدواژه و هدف کاربر، به کاربران خدمات بهتری ارائه دهد. برای انجام این کار، مرغ مگس خوار سایت ها را برای دو مورد اسکن می کند:

 

 

پر کردن کلمه کلیدی

 

به روز رسانی مرغ مگس خوار برای درک بهتر آنچه کاربر به دنبال آن است بر اساس هدف و نه فقط کلمات کلیدی ایجاد شده است. به همین دلیل، باید اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی خود را با دقت انتخاب می کنید و سئوی سایت شما باید بهینه شود تا خزنده های وب گوگل دقیقا بدانند که سایت شما در مورد چیست. اگر با نقشه سایت، توضیحات، کلمات کلیدی و هر برچسب دیگری که گوگل ارزیابی می کند کار کاملی انجام ندهید، خواهید دید که رتبه شما از سایت هایی با طرح سئو بهینه شده پایین تر خواهد بود.

محتوای با کیفیت پایین

همانند سایر به‌روزرسانی‌های Google - پاندا و پنگ�ئن، تا این لحظه - یکی از اهداف مرغ مگس خوار این بود که سایت‌های با کیفیت پایین را غربال کند تا کاربران بتوانند زمان کمتری را برای یافتن پاسخ صرف کنند و از تجربه موتور جستجوی بهتری لذت ببرند.

C:\Users\mohammad\Downloads\1\download.png

الگوریتم مرغ مگس خوار چگونه کار می کند

برخلاف به‌روزرسانی‌های پاندا و پنگوئن، مرغ مگس خوار تأثیر منفی گسترده‌ای روی وب‌سایت‌ها نداشت. مهمتر از همه، مرغ مگس خوار به عنوان یک به روز رسانی بسیار مثبت برای الگوریتم گوگل دریافت شد. هدف مرغ مگس خوار تنبیه سایت ها نبود. هدف کل به‌روزرسانی ارائه نتایج دقیق‌تر بر اساس تطابق دقیق کلمه کلیدی و بیشتر بر اساس درک معنایی یک پرس و جو بود.

 

مرغ مگس خوار علاوه بر ارائه نتایجی که بهتر با معنی یا هدف جستجوی آنها مطابقت دارد، نمودارهای دانش گوگل را به محبوبیت باورنکردنی رساند. در نتیجه، جستجو مرتبط‌تر شد زیرا گوگل سرانجام موضوع را به روشی که ما انجام می‌دهیم درک کرد: به شکلی ظریف.

 

 

در نتیجه درک دقیق مرغ مگس خوار از نحوه درک ما، به عنوان کاربر، پرس و جوها و کلمات کلیدی، به طور کلی در تنوع نتایج جستجوی گوگل کاهش یافته است. گوگل در درک آنچه ما می خواهیم بهتر و بهتر می شود و مرغ مگس خوار اولین قدم برای ارائه نتایج جستجوی منطبق تر بود.

 

 

چگونه وب سایت خود را برای استفاده از مرغ مگس خوار گوگل به روز کنید

 

مرغ مگس خوار یک به روز رسانی مبتنی بر جریمه نیست، که برای صاحبان سایت عالی است. اما فقط به این دلیل که جریمه نمی‌شوید به این معنی نیست که هنگام ساخت یا ویرایش سایت خود نباید به‌روزرسانی را در نظر بگیرید.

 

از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید.

 

دانستن اینکه چه کلمات کلیدی را در سایت خود قرار دهید می تواند مشکل باشد. با این حال، یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی می تواند به شما کمک کند بفهمید چه کلمات و عباراتی به سایت شما ترافیک مورد نظر شما را می دهد: ترافیکی که منجر به تبدیل می شود.

 

با جستجوی صوتی سازگار شوید

 

با استفاده بیشتر و بیشتر کاربران از سیستم های جستجوی صوتی هوش مصنوعی مانند الکسا، سیری و گوگل هوم، باید در نظر بگیرید که چگونه کلمات کلیدی خود را با این ابزارها تطبیق دهید. هنگامی که کاربر یک جستجوی صوتی انجام می دهد، از رویکرد مکالمه ای بیشتری استفاده می کند و در پرس و جوهای خود کوتاه تر است. نوع عباراتی را که مخاطبان هدف شما استفاده خواهند کرد، مشخص کنید، سپس محتوای خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

 

از مترادف ها استفاده کنید.

 

مرغ مگس خوار محتوایی را جستجو می کند که با کلمه کلیدی و مترادف کلمه کلیدی وارد شده در پرس و جو مطابقت داشته باشد. بنابراین، تحقیقات کلمات کلیدی خود را گسترش دهید تا بر روی مترادف ها و اصطلاحات مشترک تمرکز کنید تا صفحات خود را متنوع کنید.

 

متن لنگر را بهینه کنید

 

انکر تکست شما به شما بستگی دارد، بنابراین متنی را انتخاب کنید که گوگل رتبه بالایی داشته باشد. از کلمات کلیدی در متن های لنگر خود استفاده کنید، اما پیوندهای خود را با کلمات کلیدی احاطه کنید.

نتیجه: سایت خود را برای شما کار کند

مرغ مگس خوار یک به روز رسانی عالی برای الگوریتم گوگل است. این به همه کاربران سود می رساند، و اگر از سئوی خود به درستی استفاده کنید و برای ساختن سایت خود به صورت هوشمندانه تلاش کنید، برای شما نیز مفید خواهد بود. با انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی و شامل موضوعات، ایده ها و کلمات کلیدی که کاربران شما به دنبال آن هستند - و با نگه داشتن محتوای عالی در سایت خود، می بینید که رتبه خود را افزایش می دهد. مرغ مگس خوار اساسا به سایت هایی پاداش می دهد که در مورد محتوای خود واضح هستند و تجربه ای استثنایی را برای کاربران گوگل فراهم می کنند که این نیز هدف نهایی گوگل است