????? ?? ???? ???? ????????

 

 

تبلیغ در گوگل با نوین مارکتینگ

با وجود پیشرفت های چشمگیری که در عرصه دیجیتال مارکتینگ اتفاق افتاده است اما در سال ۲۰۲۰ میلادی هنوز شاهد

 اين معضل هستیم که نرخ بازگشت سرمایه در تبلیغات دیجیتالی در بسیاری از کمپین‌ها منفی میشود. این بدین معنی است که شما با امید افزایش سود برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی اقدام می کنید اما در پایان کمپین نه تنها سود نمی‌کنید بلکه متضرر نیز میشوید. تبلیغات گوگل نوین مارکتینگ با قابلیت های منحصر به فرد خود به عنوان یک راه‌حل سریع و پربازده در بازاریابی دیجیتالی توانسته است این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند

روزانه چند میلیارد جستجو از طریق گوگل انجام می‌شود، در تبلیغات گوگل ادز، تبلیغ شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات شما علاقه‌مند هستند و بدون شک از پر‌بازدیدترین روش های تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید.

اگر برای راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی خود تردید دارید و نیازمند مشاوره هستید می‌توانید با تیم  تبلیغات در گوگل نوین مارکتینگ در ارتباط باشید.  شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ نماینده رسمی تبلیغات گوگل ادوردز در ایران است.

 با نگاهی به روند کسب و کارهایی که درچند سال اخیر در بستر وب فعالیت دارند و رشد قابل ملاحظه ای داشته اند متوجه میشویم که تبلیغ در گوگل عنصر جدا نشدنی بازاریابی دیجیتالی این کسب و کارها بوده است.

حقیقت این است که کسب و کارها در سال گذشته بیش از ۱۳۴ بیلیون دلار درآمد را تنها از طریق تبلیغات گوگل کسب کرده اند و این نشان میدهد که همچنان تبلیغ درگوگل ادز به عنوان یکی از پربازده ترین نوع تبلیغات در دنیا حساب می شود.

برای بسیاری از صاحبان مشاغل این سوال پیش می‌آید که در ازای هزینه برای کمپین چقدر سود خواهم کرد؟ در پایان کمپین نسبت سود خالص به هزینه های تبلیغات چقدر خواهد بود؟

نرخ بازگشت سرمایه در  ادوردز به سه عامل کلیدی بستگی دارد: هدف‌گذاری ، انتخاب درست قیمت مزایده و محتوای تبلیغاتی .

تعیین این سه عامل تا حد زیادی به دانش و تجربه شما از کمپین‌های تبلیغاتی ادوردز باز می‌گردد بنابراین نمی‌توان یک عدد واحد برای نرخ بازگشت سرمایه تمام کمپین‌ها در نظر گرفت اما آمارها نشان می‌دهد اگر این سه فاکتور به درستی تعیین شوند نرخ بازگشت سرمایه گوگل ادوردز به ۷۰۰٪ نیز می‌رسد. به هر حال نباید از قدرت موتور جستجوگر جهانی گوگل با این حجم از جستجوی روزانه غافل شد.

تبلیغ در گوگل ادز چیست؟

پنهان نیست که این روزها، هر چه کمپین تبلیغاتی  قوی تر و متمرکزتر باشد، امکان این که افراد بر روی لینک وب سایت کلیک کنند، بالا میرودو احتمال به دست آوردن مشتریان جدید برای کسب‌وکارها بیشتر میشود. به همین دلیل، تبلیغ در گوگل ادز به طور فزاینده‌ای در بین مشاغل و صنایع گسترش پیدا کرده است.

 

گوگل ادز یک بستر تبلیغاتی پولی است که در زیر مجموعه کانال بازاریابی معروف به پرداخت برای هر کلیک قرار دارد، در این حالت، تبلیغ شما نمایش داده شده و تنها در صورتی که بر روی آن کلیک شود، هزینه‌ای از حساب شما کم می‌شود. البته نوعی دیگر از تبلیغ هم وجود دارد که در صورت نمایش آگهی، شما باید هزینه پرداخت کنید..

 

تبلیغ در گوگل یک روش موثر برای هدایت ترافیک هدفمند یا مشتریان مناسب در هنگام جستجوی محصولات و خدماتی مانند مواردی است که شما ارائه می‌دهید. با گوگل ادز می‌توانید میزان ترافیک وب‌سایت خود را افزایش داده ، تماس تلفنی بیشتری دریافت کرده و بازدیدهای فروشگاه خود را زیاد کنید.

 

گوگل ادز به شما امکان می‌دهد تبلیغات را به موقع در موبایل یا کامپیوتر  بین مخاطبان مورد نظر خود ایجاد و به اشتراک بگذارید. این بدان معنی است که  کسب و کار شما در صفحه نتایج موتور جستجو، در لحظه‌ای که مشتریان ایده آل شما به دنبال محصولات و خدماتی که مانند موارد ارائه شده توسط شما، از طریق جستجو در گوگل یا گوگل مپ هستند، نمایش داده میشود. به این ترتیب وقتی مخاطب مورد نظر شما محصول و یا خدماتی مشابه با محصولات و یا خدمات شما را جستجو کند، تبلیغ شما را می‌بیند.